ADRES

33-343 Rytro 361

tel. +48 506 532 019

tel. +48 504 234 375

adres e-mail : mbokna@wp.pl

O NAS

 

Naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość wykonania, miła i rzetelna obsługa klienta oraz profesjonalny montaż. Realizujemy inwestycje w województwie małopolskim jak i całej Polsce . Pracujemy również na Słowacji

ZNAJDŹ NAS :

 

ROLETY ADAPTACYJNE

ROLETY I ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE
 
W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY: 

ŻALUZJE FASADOWE  

 

- SŁUŻĄ ZACIEMNIANIU OTWÓRÓW OKIENNYCH - CHRONIĄ PRZED SŁOŃCEM DUŻYCH PRZESZKLEŃ 

 

Żaluzje fasadowe, zatrzymują promienie słonecznych przed  bezpośrednim wpadnięciem do wnętrza, skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed nagrzaniem. Dodatkowo, swoboda regulacji kąta nachylenia listew umożliwia wybór odpowiedniego stopnia zaciemnienia.

 

ROLETY ADAPTACYJNE 

- znajdują zastosowanie w istniejących budynkach, gdzie swoją budową i sposobem montażu nie ingeruje się w stan budynku. Rolety te nie muszą być zintegrowane z oknem, więc możliwy jest montaż w każdej chwili. 

 

- system ten charakteryzuje się dobrą izolacyjnością akustyczną, a także termiczną powodując w znacznym stopniu ograniczeniu rachunków za prąd. 

ROLETY PODTYNKOWE

 

- rolety te mają zastosowanie w nowobudowanych budynkach, 

 

-  system ten charakteryzuje się brakiem ingerencji w okna, drzwi lub nadproża s nie naruszając tym samym bilansu energetycznego budynku. Idealnie wpasowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część 

ŻALUZJA FASADOWA

ROLETY NADSTAWNE 

 

- rolety te mają zastosowanie w nowobudowanych budynkach jak i tych remontowanych, 

 

-  system ten charakteryzuje się bezpośrednim osadzeniem rolety na ramie okiennej, 

ROLETY NADSTAWNE
  1. pl
  2. sk